SOMETHING MODERN

Najnowszy model smartwatcha FTW4016 marki Fossil niezaprzeczalnie dowodzi, że innowacyjne technologie wkraczają w świat mody. To już czwarta generacja smartwatchy wprowadzona na rynek przez tę markę. Niezwykły zegarek pozwala nam cieszyć się z nowych technologicznych rozwiązań, jednocześnie nie zmuszając nas do rezygnacji z dobrego stylu oraz oryginalnego designu.

Z właściwą sobie umiejętnością i klasą Fossil kontynuuje projektowanie inteligentnych zegarków, inspirowanych stylem modern vintage z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Korzystanie z nich jest coraz bardziej kompleksowe, co satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Poznajmy dokładniej ofertę Fossila. Koperta zegarka jest ze stali nierdzewnej, a wysokiej jakości wyświetlacz cyfrowy z ekranem dotykowym pozwala wybrać tarczę spośród blisko 40 wyjątkowych wzorów. Do tego właściciel ma możliwość decydowania, czy woli pasek, czy bransoletkę, a to sprawia, że ten inteligentny zegarek możemy idealnie dopasować do naszego indywidualnego stylu.

Smartwatch, zasilany przez Wear OS firmy Google i Qualcomm® Snapdragon Wear ™ 2100 Platform, oferuje nam ulepszenia w każdym aspekcie użytkowania. Nowością są funkcje: pomiaru tętna, płatności zbliżeniowych NFC, GPS i wodoszczelność. W nowym modelu skrócono czas ładowania do około godziny. Jest kompatybilny ze smartfonem (z systemem iOS 9.3 i Android 4.4+ z wyjątkiem wersji Go), dzięki czemu, bez sięgania po telefon, otrzymujemy informacje o e-mailach czy innych komunikatach.

Nowa funkcja pomiaru tętna jest dla mnie bardzo istotna, bo regularnie korzystam z siłowni. Teraz za pomocą aplikacji Google Fit mogę je mierzyć i automatycznie monitorować akcję serca podczas treningu. Wykresy odczytuję bezpośrednio z tarczy zegarka, więc moje treningi stały się bardziej efektywne. Wodoszczelność umożliwia korzystanie z tej aplikacji również na basenie. Dodatkowo podczas treningu nie muszę mieć telefonu przy sobie, by słuchać ulubionej muzyki, bo mogę ją pobrać bezpośrednio na smartwatcha za pomocą zewnętrznych aplikacji.

Dzięki technologii NFC, robię zakupy bez konieczności korzystania z karty. Funkcja ta jest kompatybilna wyłącznie z Google Pay. Po wykonaniu dosłownie kilku ustawień na tarczy, karta płatnicza jest gotowa na dokonanie płatności za pośrednictwem smartwatcha.

Nowa funkcja GPS pozwala monitorować trasę spacerów, biegów, wycieczek oraz przejażdżek rowerowych bez potrzeby jednoczesnego używania smartfona. Dzięki aplikacji Google Fit lub innych zewnętrznych aplikacji fitness, mogę śledzić trasę bezpośrednio na zegarku. Podczas treningów smartwatch automatycznie mapuje i podaje lokalizację oraz odległość, jaką mam do pokonania.

Podsumowując: smartwatch czwartej generacji FTW4016 marki Fossil jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego mężczyzny, który lubi technologiczne nowinki, by ułatwiać sobie życie przy jednoczesnym zachowaniu dobrego stylu.

Smartwatch Fossil / Okulary Dolce & Gabbana / Golf Polo Ralph Lauren / Koszula Sandro / Spodnie Dolce & Gabbana / Buty Tod’s