LES BEIGES

Beżowy kolor to motyw przewodni dzisiejszej stylizacji, a jednym z mocniejszych jej akcentów jest koszula, ale w nieco innej niż zwykle odsłonie.

Koszule z krótkim rękawem były moją zmorą w okresie dorastania. Jako nastolatek wręcz nienawidziłem koszul z krótkim rękawem, zwłaszcza o tak pudełkowym kroju. Dzisiaj patrzę na to zupełnie inaczej, a świadomość mojego stylu pozwala mi na coraz odważniejsze zestawienia. Warto pamiętać o tym, że dojrzewamy całe życie, a nasz styl dojrzewa razem z nami.

Dzisiejsza stylizacja oparta jest na kolorze beżowym z czarnym akcentem. Beżowa koszula jest w luźnym casualowym stylu. Pochodzi ona z mało znanej, ale bardzo lubianej przeze mnie marki Ami Paris. Ta francuska firma założona została przez Alexandre Mattiussi pod koniec 2010 roku. Przed tym faktem pracował on w takich sławnych domach mody jak Christian Dior, Givenchy czy Marc Jacobs.

Czarny T-shirt stanowił tło do dzisiejszego looku. Spodnie w kolorze zbliżonym do koszuli stworzyły z nią komplet, a włoskie buty Tod’s podbiły całość. Idealnym uzupełnieniem mojej paryskiej stylizacji jest elegancki zegarek na stalowej bransolecie marki Albert Riele.

Zegarek Albert Riele / Okulary Dior Homme / Koszula Ami Paris / Koszulka COS / Spodnie Prada / Buty Tod’s