BOY DE CHANEL

Pielęgnacja męska we współczesnym świecie to nie tylko krem i pianka do golenia. Można powiedzieć, że na przestrzeni czasu mężczyzna staje się coraz bardziej świadomym konsumentem w wyborze produktów beauty.

Dzisiejszy wpis chciałbym poświecić właśnie męskim kosmetykom. Marka Chanel, której nikomu nie trzeba przestawiać, cały czas poszerza swoją ofertę beauty o nowe produkty. W styczniu tego roku odbyła się premiera pierwszej kolekcji makijażu dla mężczyzn o nazwie Boy de Chanel. Jest to nowość na rynku, przez co marka Chanel staje się swego rodzaju pionierem, bo jako pierwsza odpowiedziała na potrzeby współczesnych mężczyzn.

Linia męskich kosmetyków do makijażu Boy de Chanel obejmuje trzy produkty: podkład, kredkę do brwi i balsam do ust.

BOY DE CHANEL FOUNDATION to łatwy w użyciu, delikatny, a zarazem bardzo trwały podkład, który zapewni nam gładką i wyrównaną cerę od rana do wieczora.

BOY DE CHANEL LIP BALM to balsam do ust, który idealnie nawilża i wygładza usta, nadając im naturalnie wyglądający efekt.

BOY DE CHANEL EYEBROW PENCIL to wodoodporna i trwała kredka do brwi, dzięki której z łatwością możemy wycieniować i zdefiniować brwi, by uzyskać ich ciekawy wygląd.

Wszystkie te produkty są dostępne w nowym butiku Chanel Beuty w Galerii Mokotów w Warszawie.